wp wp

Web Tasarım Hizmeti


Web Tasarım Hizmeti

İşletmenizi bir adım götürecek ve sanal dünyada yerinizi almanızı sağlayacak çalışmalarla hizmetinizdeyiz.

Axo Web olarak internet sitelerinizi tasarlarken web sitelerinizin mobil uyumlu, Google yahoo yandex gibi arama motorlarında yükselebilecek potansiyelde seo destekli web siteleri tasarlıyoruz. Sitelerinizin kurulumu yapılırken başından sonuna kadar temiz kodlama olarak hazırlanıyor. Yönetim panelli olan web sitesi yazılımlarımızda dilediğiniz zaman limitlere takılmadan dilediğiniz gibi düzenlemeler yapabiliyorsunuz.

Tecrübeli personelimiz sitenizi hazırlamaya başlamadan önce sizi dinliyor istediğiniz site tarzını benimseyerek web sitelerinizi hazırlıyorlar. Site içeriklerinizi sektörünüzü tanıyarak içerik editörlerimize yazdırıyor müşterilerinize sizi en iyi anlatan web siteleri kurguluyoruz.

2009 yılından bu yana hazırladığımız 20.000'den fazla web sitesi ile sektörümüzde lider ve tanınan bir firma olarak sizlere destek vermekten mutluluk duymaktayız.

Web sitesi tasarımı ve geliştirme alanında onlarca yıllık deneyime sahip, Türkiye’nin önde gelen çevrimiçi pazarlama uzmanlarıyız. Değerli iç görülere dayanan ve yılların birikimiyle birleşen müşteri odaklı stratejilerimiz, web sitenizin yaratıcı tasarımları ve dönüşümü söz konusu olduğunda olağanüstü sonuçlar sağlar.

Yaratıcı ekibimiz, görsel olarak çarpıcı ve markanıza rekabet avantajı sağlayan web siteleri oluşturan profesyonel web tasarımı için engin bir uzmanlığa sahiptir. Alakalı, kullanıcı dostu ve şaşırtıcı tasarımlar oluşturmak için iş hedefinizi anlamak için zaman harcıyoruz.